Šilko renesansas kasdienybėje

Turbūt pastebėjote, kad jau ne vieną sezoną į mados Olimpo viršūnėje sugrįžęs laikosi šilkas ir jį primenantys audiniai. Juos matome tiek pavasario ir vasaros kolekcijose, tiek žiemos, šventinių aprangos variantų pasirinkime. Vėl pamėgome sodrių spalvų šilko sukneles ant petnešėlių, matome, kaip fashionistos jas drąsiai derina su marškinėliais, į spintas susigrąžinome pastelinių spalvų šilkinius naktinius ir pižamas. Odai malonus audinys, jauki vėsuma kuria prabangos jausmą, kuria norisi nors šiek tiek paspalvinti kasdienybę.

Bet šį kartą pakalbėsime ne tik apie šių audinių nepakartojamą stilių, bet ir apie jo naudą mūsų organizmui. Taip, tikrai, šilkas turi tokių savybių, kurios gerina mūsų odos ir plaukų būklę. Todėl nenuostabu, kad ne tik stilingas, bet ir naudingas audinys vėl karaliauja mados topuose.

Pirma pakalbėkime apie plaukus. Nes jie ir mūsų karūna ir vargas vienu metu. Su švelniu pavydu žiūrime į iš prigimties sveikais ir vešliais plaukais apdovanotas moteris ir vis sukame galvą kokią kaukę, procedūrą ir dažymą išbandyti šį kartą. Tačiau atsakymas, kaip pasiekti plaukų žvilgesį ir sveiką išvaizdą dažnai slypi mūsų kasdien naudojamuose aksesuaruose ir įpročiuose. Plaukų šepetys ar šukos, segtukai, sagės ir gumytės turi plaukų būklei labai daug įtakos. Kiekvienas plaukų priežiūros specialistas patvirtins, kad metalinės detalės, stipriai suveržti plaukai, kietai surištos kasos ilgainiui gali turėti neigiamų pasekmių plaukams. Jie ims lūžinėti ir skilinėti, praras žvilgesį, nuolat elektrinsis. Todėl čia rekomenduojame atkreipti dėmesį į kasdienius ritualus: kaip šukuojate plaukus? Ar jų nepešate? Ar nebraukiate šukų per plaukus su jėga? Po to peržiūrėkite savo plaukų aksesuarų skyrelį. Blogiausias variantas yra itin tamprios plaukų gumytės su metalinėmis detalėmis. Jos kiekvieną kartą laužo plaukus, juos peša ir velia, ilgainiui ties plaukų rišimo vieta atsiranda sulūžinėjusių plaukų linija, ties ta vieta jie ima šiauštis, galiukai negauna pakankamai medžiagų ir ima skilinėti. Norint to išvengti Tavo geriausia draugė turėtų tapti šilkinė gumytė, nes būtent šilkas saugo plauką. Jo nespaudžia, o turimos antibakterinės savybės padeda išlaikyti ne tik plaukų švarą, bet ir plaukų drėgmę, kurios nesugeria, todėl tai prisideda prie plaukų žvilgesio. Taip pat šilkinės gumytės neelektrina plaukų ir atrodo labai stilingai, net puošniai. Must Have Collection taip pat siūlo rankų darbo šilkines plaukų gumytes. Rasite ir šilkinių plaukų juostų, kurios bus nepamainomas Tavo atostogų aksesuaras.

Aptarėme plaukus, pakalbėkime apie veido odą. Nereikia net minėti, kad švytinti ir sveika veido oda yra nuostabus grožio elementas, kurio neužgoš joks aksesuaras. Bet ar žinojote, kad jos būklė turi stiprų ryšį su tuo ant kokios pagalvės miegate? Iš pirmos minties – skamba keistai, bet pastebėjus vis tendencingai augančius šilkinių pagalvių užvalkalų pardavimus stabtelime ir imame gilintis. Ir ką sužinome, kad būtent šilko hipoalerginės savybės neleidžia ant medžiagos kauptis dulkėms, erkutėms, bakterijoms, grybeliui. Tai tiesiogiai veikia mūsų veido odą ir plaukus, nes miegodami praleidžiame nemažą dalį laiko. Maloni šilko medžiaga nepalieka miegojimo žymių ant mūsų veido, o tokios žymės laikui bėgant skatina raukšlių formavimąsi, odos suglebimą. Ir bene svarbiausia savybė yra ta, kad šilko audinys nesugeria drėgmės. Taigi poilsio metu jis ją išsaugo, o tuo pačiu ir visas naudojamas priemones – kremus, serumus – juos palikdamas odoje, o ne ant pagalvės. Be to šilkinės pagalvės užvalkalas yra malonus tiek žiemą, tiek vasarą. Atsižvelgdami į visas šias puikias savybes savo klientėms ir klientams taip pat siūlome kokybiškų tikro šilko užvalkalų. Padovanokite sau ar savo artimam žmogui šilko švelnumą ir gydančias jo savybes.

Nuo pat V amžiaus prieš Kristų vertinamas šilkas išlaikė savo vertę ir šiandieniniam žmogui. Džiaugiamės, kad galime atrasti ir savo klientėms pasiūlyti natūralių, rankų darbo gaminių, kurie yra ne tik be galo stilingi, bet ir naudingi. Patiko šis įrašas? Kviečiame juo dalintis socialiniuose tinkluose ir padėti kitiems atrasti naudingos informacijos.

 

Su meile, Must Have Collection