Prekės ženklo istorija

APIE MUS

Must Have Collection pirmiausiai yra apie lyrišką ir subtilią moterį. Tokią, kuri žino savo privalumus, yra reikli rūbams, kuriuos dėvi ir stiliui, kurį kuria. Taip pat tai yra apie moterį, kuri nori elegancijos, siekia lengvumo ir unikalumo. Ji vertina kokybę, o ne kiekybę ir žino, kad moters grožis atsiskleidžia ne tik išorėje, bet dar ryškiau žydi viduje. Tai yra moteris, kuri mėgaujasi Must Have Collection – mūsų klientė.

Tik po to Must have collection pasakoja savo unikalią prekės ženklo istoriją. Čia pirmu smuiku, it smilga vėjyje, groja išskirtinis dizainas – metrai, kūną glostančio audinio. Atsiskleidžia itin aukšta kokybė, kurią pajusi pasiuvime, siūlėse, medžiagose, o limituoto leidimo kolekcijos – tam, kad būtum unikali ir vienintelė. Tai stiliaus detalės, kurios plazda būsimų atostogų jauduliu, alsuoja rytietiška prabanga ir egzotika, kurią susikurti gali tiesiog savo namuose. Ši istorija privers Tave pasijusti ypatinga, ji įkvėps ir pakylės vos tik atsidurs lagamine.

 

Must Have Collection atsirado 2020 metais, tada kai it oro trūko lengvumo, nerūpestingumo, laisvumo ir, žinoma, atostogų. Labiau nei kasdienybėje, to norėjosi aprangoje, mūsų daiktuose. Tad savo damoms siūlome limituoto leidimo stiliaus elementus, kurie žavi ne tik itin aukšta kokybe ir dizainu, bet ir gebėjimu perteikti lengvumą, kuris it vasaros vėjas plazda klostėse.