Must Have Collection įkūrėja

Įdomesnė suknelė, derinį užbaigiantys aksesuarai, kokybiški batai, platus grožio paslaugų pasirinkimas – dabar tai yra įprasta. Ir joks čia stebuklas! Tai kasdienybė, apie kurią mūsų mamos ir močiutės galėjo tik pasvajoti, nors gal ir to nedrįso. Tada, mes mažos mergaitės, stebėjom, kaip moterys keičiasi mezgimo ar siuvimo žurnalais, „Burda“ būdavo „suskaitoma“ ir išsidalinama iki skutelių. Tos mergaitės matė ir mokėsi iš moterų puoštis, ieškoti unikalumo, imtis rankų darbo ir kurti. Nepaliaujamai kurti.
Tos mergaitės užaugo. Viena iš jų ir Alvyda. Žmogus, kuris stovi už Must Have Collection. Būtent Alvyda iš šeimos moterų ir išmoko kurti grožį ir suprato, kad tokie daiktai yra nepalyginamai vertingesni. Jie parodo, ne tik rankų kruopštumą, bet ir sielos sparnus, kurie išsiskleidžia kuriant, jie parodo, kad tokia moteris neplauks pasroviui. Jai svarbu ką dėvėti, ji stengiasi atsiskleisti, ji myli save ir žino, kad tokiu būdu galima kurti grožį aplink save ir dalintis juo su kitais.
Dabar, kai atrodo, kad pasirinkimas tikrai platus. Kai norisi visko. Kai norisi nuolat keistis. Tada stabtelime ir suprantam, kad vėl randame viską, išskyrus unikalumą. Prisimename savo mamas ir močiutes, kai ieškome kokybės, nebesuspėjame lėkti su greitąja mada, kai ieškome – kas atskleis MANE?
Alvyda bandė atsakyti sau į šiuos klausimus, o vietoj atsakymo gimė
Must Have Collection.
Tai unikalūs rūbai, kurie ne tik plazda kokybe. Jie yra itin limituotų kolekcijų, išskirtiniai, tokie, kokių nesutiksite kitur. Naujas prekės ženklas Must Have Collection tvirtai stovi ant daug metų Alvydos puoselėtų žinių grožio ir estetikos srityje. Ji, atradusi balansą, puikiai žino, kokią stiprią galią turi moteris mylinti save, todėl stengiasi to įkvėpti kitas. Alvyda savo pavyzdžiu moko atskleisti moteriškumą, kurti grožį aplink save, padrąsina kitas. Juk mes visos esam galim būti draugės, o ne konkurentės! Tai žinia, kurią neša Must Have Collection su Alvyda užnugaryje.